Gergi Tavan    
 
 
  Gergi Tavan Gergi Tavan Kurumsal Gergi Tavan Hakkında Gergi Tavan Referanslar Gergi Tavan Galeri Gergi Tavan İletişim Gergi Tavan Bayilik  
 
 
Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1
 
 
GERGİ TAVAN

Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda, pvc esaslı membranın, özel alüminyum profillerine gerilerek uygulanması tekniğidir.

Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar.

 
MONTAJ

Gergi Tavan kaplamasının en büyük avantajlarından biride kolay montaj ve demontaj imkanı sağlamasıdır. Bu aşamada, yapılacak olan mekanın temizliğini bozmaz ve montaj aşamasında çevreye zarar vermez. Zaten yapısı itibariyle hijyenik aşamalardan geçerek montajlanır.

Uzman montaj ekibimizle beraber iyi bir hizmet vermeyi siz müşterilerimize bir borç biliriz. 50 m2 alana kadar derzsiz kaplanabilir. Galaxy gergi tavan olarak amacımız ,montaj sonrası çıkabilecek aydınlatma,temizlik vs. sorunlarına karşı aynı hassasiyetle hizmetlerimiz devam edecektir.

 
DAYANIKLILIK

Gergi Tavan malzemesi yapısı itibariyle adındanda anlaşılabileceği gibi esnek bir malzemedir. Zaten montaj aşamasında ısı vererek gerginleştirilip montajı yapılabilmektedir.

- m2'de 150kg'ye kadar dayanıklıdır.
- Yırtılmaz ve üzerine gelebilecek ağırlıklardan dolayı şekli bozulmaz.
- Renginde herhangi bir solma yaşanmaz.
- 10 yıl garantilidir.
- Su ve nemden etkilenmez.
- Sarsıntıdan dolayı malzemede çatlama yaşanmaz.
- Avrupa B1 alev almazlık sertifikası vardır.

 
TEMİZLİK ve BAKIM

Galaxy Gergi Tavan, montaj aşaması öncesinde tamamen hijyenik şartlarda el değmeden hazırlanır.

Malzeme içerisine mikrop, bakteri girmeyecek şekilde tavana montajlanır.

Temizliği nemli bezle yapılabilmektedir. Kesinlikle neme dayanıklı olduğundan malzemeye zarar vermez..

Antibakteriyeldir. Üzerinde toz bulundurmaz. Yıkanabilir, anti mantar, non-toksin, steril, antistatik (Toz tutmaz)

 
AVANTAJLARI

* Galaxy Gergi Tavan,mekanınıza çok kolay montajlanabildiği gibi çokta kolay sökülebilir ve tavanınıza hiçbir zarar vermez.

* Hafiftir m2'de 243 gram ağırlığı vardır.

* Tavanda bir yük teşkil etmez.

* Montaj aşaması uzun sürmez.

* Gerekli alt yapı hazırlandığı takdirde istenilen forma girer.

* Yalıtkan bir malzemedir, izolasyonu en iyi derecede sağlar.

* Malzeme stoklarımızda mevcut olup sipariş gününden 1 gün sonra istediğiniz renk ve baskıda montaj edilebilecek şekilde teslime hazır olur.

Galaxy Gergi tavan olarak modern kesme ve kaynak ekipmanlarımızla kaliteli bir malzeme ve gününde montaj için buradayız.

 
KULLANIM ALANLARI

Galaxy Gergi Tavanın kullanım alanı sınırsızdır.

  • * Evlerinizin salon,mutfak,oturma odası gibi yerlerinde kullanılabileceği gibi tuvalet banyodada kullanımı mümkündür. Kesinlikle nemden etkilenmez.

    * Bütün ofis ortamlarında ister aydınlatma olarak ister modern bir görüntü oluşturmak için lake kumaşlarımızdan kullanabilirsiniz.

    * Malzememiz bakteri barındırmadığından dolayı temiz odalarda ve hastanelerde kullanılabilir.

    * Okullarda kreşlerde,eğitim merkezlerinde baskı desenli malzemelerimizden kullanılabilir.

    * Alışveriş merkezlerinde,mağazalarda,showroomlarda ortamın ambiyansını yakalayacak şekilde size göre mutlaka bir ürünümüz bulunmaktadır. Kısacası Galaxy Gergi Tavan Sistemleri ile Ofisler, İşyerleri, Restaurantlar, Salonlar, Giriş / Lobiler, Yaşam Alanları ve Spor Salonlarını Yeni Bir Tarza Kavuşuyor.
 
DİJİTAL BASKI ÖZELLİĞİ
Galaxy Gergi Tavan olarak modern baskı cihazlarımızla dilediğiniz renge desen ve baskı çalışması yapabiliyoruz. Bu uygulama ile beraber aydınlatma aparatlarını kullanarak sevdiğiniz resimleri aydınlatma aparatı olarakta kullanabilmek size bir telefon kadar yakın.
 
 
 
 
 
 
A: Oğuzlar Mahallesi 1371 Sokak 4/3 (Balgat Migros Karşısı) Balgat / Ankara   T: 0 (312) 284 86 60   F: 0 (312) 284 86 61   E: info@galaksigergitavan.com
Gergi Tavan Gergi Tavan Sistemleri Stretch Ceiling Turkey Gergi Tavan Kaplama Stretch Ceiling Işıklı Tavan Ceiling Stretch Ceiling Systems Gergi Tavan Türkiye Modern Tavan